1999: Bronse og cupfinale

1999: Bronse og cupfinale

Spillerstatistikk 1999

NavnKamperMinutterMålGule kortRøde kort
Harri Ylönen353123120
Svante Samuelsson343039130
Cato Guntveit342973321
Jan Ove Pedersen322729550
Geirmund Brendesæter322549040
Magnus Kihlstedt312777001
Arne Vidar Moen312665241
Raymond Kvisvik292288710
Per-Ove Ludvigsen292257420
Roger Helland291870610
Thorstein Helstad2718431030
Mons Ivar Mjelde211125400
Erlend Hanstveit171038210
Mika Kottila17868330
Egil Ulfstein15712100
Kjetil Løvvik1410731220
Azar Karadas12482000
Stefan Paldan11924120
Alex Valencia5213100
Roy Wassberg4116000
Vidar Bahus3221000
Kjell Olsen2210000
Bjarki Gunnlaugsson190000

Tilskuertall 1999

Hjemme
Molde FK16477
Rosenborg14354
Lillestrøm SK14265
Vålerenga13700
Kongsvinger IL9125
Bodø/Glimt8972
Strømsgodset IF8822
Tromsø IL8592
Viking FK8538
Moss FK8406
Stabæk Fotball8230
Odd7996
Skeid7703
Odd6642
NK Varteks1846
Ørsta IL730
Totalt144398
Snitt9025
Borte
Rosenborg25296
Rosenborg12621
Molde FK6644
Vålerenga6123
NK Varteks6000
Molde FK5966
Vålerenga5941
Viking FK5760
Lillestrøm SK5584
Tromsø IL5100
Bodø/Glimt4261
Odd4135
Stabæk Fotball3481
Moss FK3303
Strømsgodset IF3138
Kongsvinger IL2518
Skeid1739
Nordhordaland BK1385
Fana600
Totalt109595
Snitt5768

Flest kamper

SpillerKamper
Harri Ylönen35
Svante Samuelsson34
Cato Guntveit34
Jan Ove Pedersen32
Geirmund Brendesæter32

Flest mål

SpillerMål
Kjetil Løvvik12
Thorstein Helstad10
Raymond Kvisvik7
Roger Helland6
Jan Ove Pedersen5

21

På denne dag i 2003

snudde det for Brann etter en tung sesongåpning med 2-0-seier over VIF på Ullevaal.

21. juli 2003