2004: Cupmester igjen

2004: Cupmester igjen

Spillerstatistikk 2004

NavnKamperMinutterMålGule kortRøde kort
Ragnvald Soma363300030
Olafur Örn Bjarnason363269210
Raymond Kvisvik3428501340
Helge Haugen342683240
Erlend Hanstveit322806200
Cato Guntveit312704140
Jan Tore Ophaug312221011
Robbie Winters3024642610
Håkon Opdal262327000
Martin Knudsen251614230
Kristian Ystaas231297500
Dylan Macallister17984440
Arve Walde17501320
Tom Sanne16843000
Thomas Lund14650500
Bengt Sæternes1311251000
Charlie Miller13704510
Tommy Knarvik13609110
Paul Scharner121088130
Erlend Storesund12225110
Ivar Rønningen11973030
Seyi George Olofinjana11897210
Roy Wassberg269000
Steinar Tenden25000
Egil Ulfstein157000
Thor Jørgen Spurkeland116000

Tilskuertall 2004

Hjemme
Viking FK17677
HamKam17638
Rosenborg15544
Molde FK15265
Tromsø IL14911
Vålerenga14091
Odd14023
Sogndal IL13591
Fredrikstad FK12881
Halmstads BK11762
Lyn11665
Stabæk Fotball10943
Lillestrøm SK10805
Bodø/Glimt9821
Bryne FK7256
Malmö FF6509
Hødd IL2174
Totalt206556
Snitt12150
Borte
Lyn24458
Rosenborg14667
Viking FK12928
Fredrikstad FK10400
Vålerenga9557
Lillestrøm SK6268
HamKam5495
Molde FK5019
Stabæk Fotball4523
Stabæk Fotball4430
Sogndal IL4413
Tromsø IL4352
Lyn4192
Bodø/Glimt3941
Odd3200
Odense Boldklub3025
Norheimsund2100
Bodø/Glimt1748
Åkra IL300
Totalt125016
Snitt6580

Flest kamper

SpillerKamper
Olafur Örn Bjarnason36
Ragnvald Soma36
Helge Haugen34
Raymond Kvisvik34
Erlend Hanstveit32

Flest mål

SpillerMål
Robbie Winters26
Raymond Kvisvik13
Bengt Sæternes10
Charlie Miller5
Thomas Lund5

24

På denne dag i 2006

solgte Brann Ragnvald Soma til Viking. Høyreback Bjørn Dahl kom motsatt vei i handelen.

24. mars 2006