2008: Fest med bismak

2008: Fest med bismak

Terminliste

DatoKampTurneringTVResultat
Februar
13.02 20:00 Brann – Everton Europacup
TV 2 Zebra
0 – 2
21.02 21:00 Everton – Brann Europacup
TV 2 Sport
6 – 1
Mars
30.03 20:00 Brann – Fredrikstad FK Tippeliga
TV 2
4 – 2
April
05.04 19:00 Aalesund FK – Brann Tippeliga
TV 2 Sport
4 – 2
14.04 19:00 Brann – Strømsgodset IF Tippeliga
TV 2 Zebra
1 – 1
19.04 19:00 Stabæk Fotball – Brann Tippeliga
TV 2 Sport
3 – 0
27.04 20:00 Brann – Lillestrøm SK Tippeliga
TV 2
2 – 1
Mai
03.05 19:00 Tromsø IL – Brann Tippeliga
TV 2 Sport
0 – 0
12.05 18:00 Loddefjord IL – Brann NM
TV 2 Sumo
1 – 4
16.05 20:00 Brann – Vålerenga Tippeliga
TV 2
1 – 0
25.05 20:00 Viking FK – Brann Tippeliga
TV 2
1 – 2
31.05 19:00 Brann – Molde FK Tippeliga
TV 2 Sport
3 – 4
Juni
04.06 19:00 Rosenborg – Brann Tippeliga
TV 2
1 – 1
07.06 16:00 Austevoll – Brann NM
TV 2 Sport
2 – 3
28.06 18:00 HamKam – Brann Tippeliga
TV 2 Sport
0 – 0
Juli
01.07 18:00 Brann – Valdres FK NM
TV 2 Sport
3 – 1
05.07 19:00 Brann – Bodø/Glimt Tippeliga
TV 2 Sport
4 – 1
14.07 19:00 Lyn – Brann Tippeliga
TV 2 Sport
1 – 1
20.07 20:00 Brann – Aalesund FK Tippeliga
TV 2
1 – 2
23.07 19:00 Molde FK – Brann NM
TV 2 Zebra
8 – 0
26.07 19:00 Fredrikstad FK – Brann Tippeliga
TV 2 Sport
1 – 0
29.07 20:45 Brann – FK Ventspils Europacup
Viasat 4
1 – 0
August
02.08 18:00 Brann – HamKam Tippeliga
TV 2 Sport
4 – 1
05.08 17:00 FK Ventspils – Brann Europacup
Viasat 4
2 – 1
09.08 19:00 Strømsgodset IF – Brann Tippeliga
TV 2 Sport
2 – 0
13.08 20:45 Brann – Olympique Marseille Europacup
Viasat 4
0 – 1
24.08 20:00 Brann – Rosenborg Tippeliga
TV 2
0 – 0
27.08 20:45 Olympique Marseille – Brann Europacup
TV 3
2 – 1
31.08 18:00 Bodø/Glimt – Brann Tippeliga
TV 2 Sport
3 – 1
September
14.09 18:00 Brann – Viking FK Tippeliga
TV 2 Sport
1 – 1
18.09 19:00 Brann – Deportivo de la Coruña Europacup
TV 2 Zebra
2 – 0
22.09 19:00 Lillestrøm SK – Brann Tippeliga
TV 2 Zebra
1 – 1
28.09 18:00 Brann – Lyn Tippeliga
TV 2 Sport
2 – 0
Oktober
02.10 21:00 Deportivo de la Coruña – Brann Europacup
TV 2 Zebra
2 – 0
06.10 19:00 Molde FK – Brann Tippeliga
TV 2 Zebra
3 – 2
19.10 20:00 Brann – Stabæk Fotball Tippeliga
TV 2
1 – 2
26.10 18:00 Brann – Tromsø IL Tippeliga
TV 2 Sport
1 – 1
November
02.11 18:00 Vålerenga – Brann Tippeliga
TV 2 Sport
0 – 1

Flest kamper

SpillerKamper
Erlend Hanstveit37
Bjørn Dahl32
Azar Karadas32
Olafur Örn Bjarnason31
Jan Gunnar Solli31

Flest mål

SpillerMål
Thorstein Helstad13
Njogu Demba-Nyrén5
Olafur Örn Bjarnason5
Robbie Winters4
Gylfi Einarsson4

26

På denne dag i 1996

vant Brann 4-0 hjemme mot Cercle Brügge i returoppgjøret av cupvinnercupens første runde.

26. september 1996