2007: Gullet kom hem

2007: Gullet kom hem

Spillerstatistikk 2007

NavnKamperMinutterMålGule kortRøde kort
Olafur Örn Bjarnason393475121
Erik Huseklepp381726320
Jan Gunnar Solli373091630
Petter Vaagan Moen372987750
Håkon Opdal353039012
Kristjan Örn Sigurdsson352959650
Thorstein Helstad3527862720
Erlend Hanstveit342934140
Martin Andresen302595740
Bjørn Dahl302333020
Cato Guntveit281934110
Robbie Winters2817901500
Armann Björnsson281342920
Eirik Bakke201247260
Ramiro Corrales171138130
Ardian Gashi171105021
Tijan Jaiteh161003020
Hassan El Fakiri15903101
Azar Karadas14690510
Bengt Sæternes12828740
Johan Thorbjørnsen10742000
Helge Haugen8357110
Joakim Sjöhage6120000
Knut Walde4173000
Trond Fredrik Ludvigsen4119100
Migen Memelli145000
Arnaud Monkam115000

Tilskuertall 2007

Hjemme
Fredrikstad FK17886
Viking FK17824
Lyn17765
Rosenborg17580
Lillestrøm SK17455
Odd17398
Sandefjord Fotball17250
Stabæk Fotball17182
Aalesund FK17112
IK Start17106
Tromsø IL16625
Vålerenga16579
Strømsgodset IF16161
Hamburger SV13029
Club Brugge10471
Dinamo Zagreb9962
Sūduva7400
Carmarthen Town4597
Totalt269382
Snitt14966
Borte
Rosenborg21850
Vålerenga17806
Viking FK16600
Club Brugge14570
FC Basel13731
Viking FK13184
Fredrikstad FK12277
Lyn12072
Lillestrøm SK11426
Rennes11291
IK Start11073
Aalesund FK10780
Strømsgodset IF8198
Tromsø IL7450
Sandefjord Fotball6872
Stabæk Fotball6262
Brøndby IF5471
Odd5430
Odense Boldklub3004
Trio2810
Carmarthen Town769
Totalt212926
Snitt10139

Flest kamper

SpillerKamper
Olafur Örn Bjarnason39
Erik Huseklepp38
Jan Gunnar Solli37
Petter Vaagan Moen37
Håkon Opdal35

Flest mål

SpillerMål
Thorstein Helstad27
Robbie Winters15
Armann Björnsson9
Martin Andresen7
Petter Vaagan Moen7

22

På denne dag i 2004

debuterte Bengt Sæternes for Brann. Hjemme mot Sogndal scoret han på et hestespark av et frispark og sørget for seier.

22. august 2004