1998: Inn med Aabrekk

1998: Inn med Aabrekk

Spillerstatistikk 1998

NavnKamperMinutterMålGule kortRøde kort
Arne Vidar Moen322861210
Stefan Paldan322783020
Cato Guntveit322582310
Kjetil Løvvik3222181720
Roger Helland312690010
Thorstein Helstad302038800
Geirmund Brendesæter252156160
Raymond Kvisvik2420021010
Svante Samuelsson232073210
Rhonny Westad232025010
Roy Wassberg221965030
Agust Gylfason221324120
Per-Ove Ludvigsen21839310
Jan Ove Pedersen181257020
Mons Ivar Mjelde181143400
Geir Hasund13444100
Vidar Bahus121065000
Lars Bakkerud12951100
Egil Ulfstein12730100
Bjarki Gunnlaugsson10422100
Morten Pettersen6130010
Erlend Hanstveit4264010
Alex Valencia353000
Stefan Thordarson236010
Gunnar Norebø125000

Tilskuertall 1998

Hjemme
Rosenborg14071
Viking FK12290
Moss FK11970
Molde FK11885
Rosenborg9622
Vålerenga9331
Lillestrøm SK8839
Strømsgodset IF7979
FK Haugesund7844
Kongsvinger IL7689
Sogndal IL7455
Stabæk Fotball7297
Tromsø IL7256
Bodø/Glimt7236
Molde FK6504
Werder Bremen5281
Byåsen2057
Zalgiris Vilnius2028
Totalt146634
Snitt8146
Borte
Werder Bremen17364
Vålerenga11101
Rosenborg9262
Molde FK7466
Viking FK5095
FK Haugesund4923
Tromsø IL4273
Moss FK3799
Strømsgodset IF3677
Kongsvinger IL3375
Lillestrøm SK3209
Stabæk Fotball2997
Bodø/Glimt2943
Sogndal IL2336
Stryn IL1370
Zalgiris Vilnius1000
Totalt84190
Snitt5262

Flest kamper

SpillerKamper
Cato Guntveit32
Kjetil Løvvik32
Arne Vidar Moen32
Stefan Paldan32
Roger Helland31

Flest mål

SpillerMål
Kjetil Løvvik17
Raymond Kvisvik10
Thorstein Helstad8
Mons Ivar Mjelde4
Cato Guntveit3

28

På denne dag i 2001

scoret Azar Karadas hat-trick i cupkampen mot Nest-Sotra, som endte 6-1.

28. juni 2001