2011: Lurte ekspertene

2011: Lurte ekspertene

Spillerstatistikk 2011

NavnKamperMinutterMålGule kortRøde kort
Kim Ojo3531351880
Hassan El Fakiri353075000
Erik Mjelde353062840
Diego Guastavino352790910
Zsolt Korcsmár332938440
Birkir Már Sævarsson332918480
Piotr Leciejewski312832010
Rodolph Austin302603841
Chukwuma Akabueze302044300
Fredrik Haugen301308320
Lars Grorud281970310
Bjørnar Holmvik281904170
Carl-Erik Torp262263021
Christian Kalvenes211668060
Tadas Labukas13335000
Bjarte Haugsdal13331100
Yaw Ihle Amankwah11463000
Maxi Bajter10607010
Kristoffer Larsen9135000
Håkon Opdal7558000
Gabriel Nicolás Mezquida4137200
Kjetil Skogen Kalve2117000
Kristoffer Barmen247000
Lars-Henrik Skage222000
Jacinto Júnior Conceição Cabral128000
Eirik Birkelund17000

Tilskuertall 2011

Hjemme
IK Start17134
Rosenborg16477
Fredrikstad FK15436
Vålerenga13918
FK Haugesund13023
Lillestrøm SK13004
Viking FK12595
Strømsgodset IF12492
Molde FK12433
Odd12043
Stabæk Fotball11988
Tromsø IL11688
Sogndal IL11503
Aalesund FK10800
Sarpsborg10120
Sogndal IL3750
Totalt198404
Snitt12400
Borte
Aalesund FK25032
Vålerenga16674
Rosenborg15343
Fredrikstad FK12068
Viking FK11080
Fredrikstad FK10304
Aalesund FK9793
Molde FK9151
Viking FK9086
Lillestrøm SK7416
Stabæk Fotball7246
IK Start6290
Strømsgodset IF6012
Sogndal IL5623
Odd5575
FK Haugesund5000
Tromsø IL4844
Sarpsborg4472
Tertnes2500
Åsane IL1204
Fana1200
Totalt175913
Snitt8377

Flest kamper

SpillerKamper
Diego Guastavino35
Erik Mjelde35
Kim Ojo35
Hassan El Fakiri35
Birkir Már Sævarsson33

Flest mål

SpillerMål
Kim Ojo18
Diego Guastavino9
Erik Mjelde8
Rodolph Austin8
Zsolt Korcsmár4

24

På denne dag i 2006

solgte Brann Ragnvald Soma til Viking. Høyreback Bjørn Dahl kom motsatt vei i handelen.

24. mars 2006