2003: Mjelde tar over

2003: Mjelde tar over

Spillerstatistikk 2003

NavnKamperMinutterMålGule kortRøde kort
Roy Wassberg302700000
Petter Furuseth Olsen3022321030
Seyi George Olofinjana282439930
Jan Tore Ophaug262125140
Martin Knudsen251878340
Tommy Knarvik251392310
Thomas Lund241263800
Helge Haugen231604130
Egil Ulfstein201411010
Erlend Hanstveit191704220
Joachim Walltin191394040
Ivar Rønningen181535021
Geirmund Brendesæter181265030
Alex Valencia181137300
Robbie Winters171357710
Håkon Opdal161165000
Raymond Kvisvik131083510
Cato Guntveit13865310
Kenneth Storvik12311000
Runar Normann5284000
Erlend Storesund5150000
Arve Walde5122000
Knut Walde449000
Nkosinathi Nhleko386000
Torbjørn Kjerrgård262000
Aleksander Orvedal145100
Vegar Landro130000

Tilskuertall 2003

Hjemme
Rosenborg18642
Odd16463
Vålerenga16123
Sogndal IL15045
Lillestrøm SK13435
Aalesund FK12398
Bryne FK11159
Lyn10898
Viking FK10131
Molde FK9180
Bodø/Glimt9076
Tromsø IL8143
Stabæk Fotball7706
Strømsgodset IF2472
Totalt160871
Snitt11491
Borte
Rosenborg15586
Vålerenga9754
Viking FK6820
Aalesund FK6627
Lyn6011
Odd5830
Molde FK5508
Sogndal IL5487
Lillestrøm SK4976
Bodø/Glimt4160
Stabæk Fotball4020
Tromsø IL3645
Bryne FK3502
Tromsø IL1628
Fyllingen1100
Lyngbø450
Totalt85104
Snitt5319

Flest kamper

SpillerKamper
Petter Furuseth Olsen30
Roy Wassberg30
Seyi George Olofinjana28
Jan Tore Ophaug26
Tommy Knarvik25

Flest mål

SpillerMål
Petter Furuseth Olsen10
Seyi George Olofinjana9
Thomas Lund8
Robbie Winters7
Raymond Kvisvik5

01

På denne dag i 1960

scoret Kniksen sitt første obligatoriske mål for Brann i en 4-1 seier mot Start.

1. mai 1960