2002: Nesten ned

2002: Nesten ned

Spillerstatistikk 2002

NavnKamperMinutterMålGule kortRøde kort
Ivar Rønningen343064120
Roy Wassberg333030010
Geirmund Brendesæter332957030
Joachim Walltin322603160
Martin Knudsen322322231
Petter Furuseth Olsen312526721
Tommy Knarvik312501900
Knut Walde302643040
Erlend Hanstveit292456400
Alex Valencia281806400
Egil Ulfstein231816240
Alonso Solis201449510
Nkosinathi Nhleko171295500
Endre Hansen17383000
Jonas Jonsson12768110
Armann Björnsson9527310
Robbie Winters9488110
Thorstein Helstad8673500
Raymond Kvisvik6358000
Erik Mjelde6124000
Sergei Terehhov446000
Espen Musæus432000
Daniel Moen Hansen340000
Torbjørn Kjerrgård2180000
Håkon Opdal256000
Helge Haugen226000
Christoffer Eliassen225000
Vegar Landro220000
Stig Krohn Haaland158000
Sindre Marøy11000

Tilskuertall 2002

Hjemme
Bryne FK18172
Lillestrøm SK13980
Sogndal IL13917
Rosenborg12829
Sandefjord Fotball10788
IK Start10492
Viking FK10277
Vålerenga10254
Moss FK9754
Stabæk Fotball9578
Odd8777
Lyn8403
Molde FK8310
Bodø/Glimt8170
Aalesund FK2661
FK Suduva1761
Hovding698
Totalt158821
Snitt9342
Borte
Rosenborg20739
Viking FK10340
Vålerenga9602
Sandefjord Fotball6516
Molde FK6204
Lillestrøm SK5548
Bodø/Glimt5364
Odd4657
Sogndal IL4317
Bryne FK4282
IK Start4207
Stabæk Fotball3840
Lyn3571
Moss FK3198
Fana700
Fjøra IL526
Totalt93611
Snitt5851

Flest kamper

SpillerKamper
Ivar Rønningen34
Geirmund Brendesæter33
Roy Wassberg33
Martin Knudsen32
Joachim Walltin32

Flest mål

SpillerMål
Tommy Knarvik9
Petter Furuseth Olsen7
Nkosinathi Nhleko5
Alonso Solis5
Thorstein Helstad5

24

På denne dag i 2006

solgte Brann Ragnvald Soma til Viking. Høyreback Bjørn Dahl kom motsatt vei i handelen.

24. mars 2006