2001: På nedtur igjen

2001: På nedtur igjen

Spillerstatistikk 2001

NavnKamperMinutterMålGule kortRøde kort
Petter Furuseth Olsen3327231300
Alex Valencia332173300
Raymond Kvisvik3126141000
Svante Samuelsson312563600
Geirmund Brendesæter312551000
Joachim Walltin302359600
Erlend Hanstveit302297100
Thorstein Helstad2923072000
Azar Karadas291695800
Ivar Rønningen282448000
Egil Ulfstein272229000
Roy Wassberg252188300
Tommy Knarvik25739900
Harri Ylönen231742101
Tomas Razanauskas12626100
Martin Knudsen9402000
Sergei Terehhov8225000
Magnus Kihlstedt6492000
Mons Ivar Mjelde341000
Sindre Marøy328000
Marcus Bakke287000
Joakim Hagabakken216000
Anthony Magnacca190000
Håkon Opdal130000
Endre Hansen129000
Daniel Moen Hansen125000

Tilskuertall 2001

Hjemme
Rosenborg19308
Lyn18815
Moss FK15702
Sogndal IL13030
Odd11963
Molde FK11420
Bodø/Glimt11279
Bryne FK11162
Tromsø IL11012
Lillestrøm SK10942
Levski Sofia10902
Strømsgodset IF10533
Viking FK9215
Stabæk Fotball9067
Ørn/Horten4136
Jotun2344
Totalt180830
Snitt11302
Borte
Viking FK13810
Levski Sofia13780
Rosenborg11024
Lillestrøm SK7462
Molde FK6397
Lillestrøm SK6326
Lyn6141
Odd6015
Tromsø IL5039
Sogndal IL4512
Strømsgodset IF4079
Stabæk Fotball4078
Bodø/Glimt3912
Bryne FK3127
Moss FK2369
Jotun1503
Skjold IL1250
Totalt100824
Snitt5931

Flest kamper

SpillerKamper
Petter Furuseth Olsen33
Alex Valencia33
Raymond Kvisvik31
Geirmund Brendesæter31
Svante Samuelsson31

Flest mål

SpillerMål
Thorstein Helstad20
Petter Furuseth Olsen13
Raymond Kvisvik10
Tommy Knarvik9
Azar Karadas8

24

På denne dag i 2006

solgte Brann Ragnvald Soma til Viking. Høyreback Bjørn Dahl kom motsatt vei i handelen.

24. mars 2006