1995: Soltvedt fikk sparken

1995: Soltvedt fikk sparken

Spillerstatistikk 1995

NavnKamperMinutterMålGule kortRøde kort
Roger Helland343004411
Eivind Karlsbakk3424991221
Geir Hasund3226841020
Frank Strandli3127341340
Lars Bakkerud312670040
Magnus Johansson312662580
Eirik Skjælaaen312202730
Geirmund Brendesæter302599121
Inge Ludvigsen231626120
Claus Lundekvam211782030
Agust Gylfason191256000
Martin Hollund181620000
Vidar Bahus171560000
Per-Ove Ludvigsen161165220
Tore Pedersen151336110
Cato Guntveit151141010
Erik Johannessen14669000
Asbjørn Tenden13296110
Trevor Morley9810820
Roger Nordstrand9337100
Gunnar Norebø467000
André Herfindal295000
Christian Kalvenes134000

Tilskuertall 1995

Hjemme
Lillestrøm SK14068
Rosenborg11164
Molde FK9902
Lillestrøm SK9232
Viking FK8882
Strindheim8412
Hødd IL8026
Lyn7901
Kongsvinger IL7844
Bodø/Glimt7783
HamKam7486
Vålerenga7445
Stabæk Fotball6935
Tromsø IL6598
IK Start6426
Bryne FK4412
Totalt132516
Snitt8282
Borte
Rosenborg27561
Rosenborg20076
Viking FK9504
Rosenborg7492
IK Start7358
Bodø/Glimt5690
Stabæk Fotball4443
Hødd IL4164
Vålerenga3633
Molde FK3435
HamKam3408
Kongsvinger IL3252
Tromsø IL3209
Lillestrøm SK3106
Lillestrøm SK2767
Strindheim880
Totalt109978
Snitt6874

Flest kamper

SpillerKamper
Eivind Karlsbakk34
Roger Helland34
Geir Hasund32
Frank Strandli31
Eirik Skjælaaen31

Flest mål

SpillerMål
Frank Strandli13
Eivind Karlsbakk12
Geir Hasund10
Trevor Morley8
Eirik Skjælaaen7

28

På denne dag i 2001

scoret Azar Karadas hat-trick i cupkampen mot Nest-Sotra, som endte 6-1.

28. juni 2001